Jak na nejlepší smoothie?

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Pokud máte pocit, že vaše tělo potřebuje zvýšit přísun vitamínů, zapomeňte na pilulky z lékárny. Nejlépe využitelné vitamíny se totiž nachází v syrovém ovoci či zelenině. A pokud se vám je nedaří běžně konzumovat, vyzkoušejte smoothie. Jedná se o vitamínovou bombu, která navíc výborně chutná!

Smoothie je nápoj mixovaný z čerstvého ovoce či zeleniny. Lze je podle vlastních preferencí dochutit cukrem či medem. Pro jemnější konzistenci se přidává i voda či mléko. Někdy se do smoothie dávají i ořechy, jogurt, čokoláda, zelený čaj či různé koření.

Protože se jedná o rozmixované plody přírody, nejsou nápoje ochuzeny o žádné živiny, které se při odšťavňování ztrácí. Smoothie podporuje imunitu, dodává vlákninu, detoxikuje organismus a dodává energii.

V kuchařkách i na internetu lze najít mnoho receptů na smoothie. Faktem však je, že lze popustit uzdu fantazii a připravit smoothie z jakékoliv kombinace ovoce či zeleniny. Nebojte se experimentovat.

Pro co nejlepší smoothie je důležité nápoj důkladně promixovat. V kvalitním mixéru každý nápoj mixujte cca 2 minuty. Výsledkem bude skvělý tekutý nápoj. Výhodou je mít kvalitní mixér. My v redakci používáme mixér Philips Avance Collection HR3655/00, který je velmi výkonný a hodí se při jakékoliv příležitosti. Je stabilní, vše rozmixuje bez problémů a obsahuje i dvě cestovní lahve. Smoothie tak můžete mít snadno připravené na cesty. Tento mixér můžeme vřele doporučit!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup