Jak na komáry? Vlastním potem!

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Jak na komáry? Vlastním potem!Nebojte se, nebudeme vám dnes diktovat tajuplný lektvar z vašeho vlastního potu. Poradíme vám jen rafinovanou cestu, jak vysvětlit komárům, že právě vaše krev se dnes v noci nestane jejich večeří. Nebudete muset kupovat žádné drahé přípravky. A ještě si pochutnáte. Nevěříte? Pojďte tedy spolu s námi číst dál…

Komár – labužník

Není žádným tajemstvím, že komáři si své oběti vybírají i podle vůně, kterou vaše tělo během spánku produkuje. Proto jsou někteří spáči ve stejné místnosti doštípaní i desítkami hladových komářích sosáčků, zatímco jiní hmyzím bodnutím zůstávají nedotčeni. Aby si vás komár vybral jako vyvoleného – musíte mu zkrátka vonět. Nechcete-li tedy být ráno poštípaní, a další dny se „udrbat“ do bezvědomí, musíte začít komárům zapáchat. Stačí svou voňavě přitažlivou krev vyměnit za nesnesitelný odér – samozřejmě jenom pro komáry – a ušetříte stovky korun za repelenty, které jsou plné chemie. A stačí k tomu tak málo – změnit svůj jídelníček.

Potraviny, které vás osvobodí ze seznamu komářího jídelníčku

Nebudou vás stát půlku výplaty a často si je můžete vypěstovat na své vlastní zahrádce. Prvním zástupcem je česnek. Je skvělý jako prevence nachlazení, viróz, umí léčit vysoký tlak, revma i nadváhu a skvěle funguje jako zcela přírodní repelent. Enzym alicin, který změní vůni vašeho potu, umí odehnat nejen komáry, ale také klíšťata. Stejného efektu dosáhnete s potravinou, která vás nevyřadí ze společenského života jako vůně česneku. Jedná se o rajská jablíčka. Ta umí posilovat imunitu, snižovat cholesterol i riziko mrtvice, navíc chrání buňky těla před volnými radikály. Rajčata však obsahují velmi vysoké procento vitamínu B, který mění vůni vaší kůže. Odežene tak komáry na míle daleko.

A něco pro chlapáky

Pánové jistě rádi uslyší, že konzumací vitamínu B své tělo ochrání od štípanců. Říkáte si, jak asi do chlapa dostat vitamín? V tomto případě velmi snadno. Konzumace piva totiž velmi účinně odpuzuje všechny komáry široko daleko. A to díky vůni potu, kterým komárům po pivu nevoní. Kdyby snad váš partner či partnerka chtěli využít vůni tohoto vitamínu i jinak než z piva, nabízí se kvasnice :). Příjemnou variantou je také konzumace chilli papriček. Kapsaicin, který papričky obsahují, nejen odláká komáry, ale skvěle bojuje i proti virům, bakteriím a umí nastartovat i váš metabolismus.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup