Radostné zprávy

Pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí váš život!

Dobrá zpráva! Existuje metoda, jak zjistit nejvhodnější stravu, prevenci i léčbu pro každého

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

obalky_kniha_kyvadlo_2vybranaKaždý člověk je jedinečný a proto není překvapivé, že jakékoliv obecné rady a doporučení ohledně zdravého jídelníčku, prevence nebo dokonce léčby jsou úspěšné někdy více, a jindy méně. Navíc je evidentní, že v oblasti zdraví je nejlepším léčitelem člověk sám sobě, za předpokladu, že ví, jak na to.

Právě z toho důvodu známý astrolog a léčitel Pavel Hanzal vypracoval jedinečnou metodu, kterou se může naučit a praktikovat každý, kdo o to má zájem. Tato metoda je určena nejenom pro téma fyzického zdraví, ale také pro oblast duše a vnitřní spokojenosti. Záleží na každém člověku, jakým způsobem bude postupy vypracované Pavlem Hanzalem aplikovat do svého života.

Přesný návod metody najdete v knize Kyvadlo a zdraví – učebnice pro každého, kterou Pavel Hanzal napsal. Je určena opravdu pro každého a provází čtenáře od úplných začátků práce s kyvadlem v oblasti zdraví až po pokročilé postupy. Knihu Kyvadlo a zdraví – učebnice pro každého můžete zakoupit zde nebo u všech dobrých knihkupců. Malou ochutnávku knihy najdete pod tímto odstavcem.

Ukázka z knihy Kyvadlo a zdraví – učebnice pro každého

Pokud hledáme pouze vhodné a nevhodné potraviny, což je jedna z metod, kterou ve své praxi používám, tak můžeme pokračovat v měření s další potravinou nebo nápojem. Jestliže hledáme, která potravina, nápoj nebo cokoliv jiného způsobilo naše oslabení imunity nebo rozvrácení rovnováhy, tak v případě výsledku, že to je pro nás aktuálně nevhodné se můžeme přesunout ke kontrole. Zjistíme, jak konkrétně na nás působí v oblasti rovnováhy a imunity. Obvykle totiž platí, že pokud jsme nemocní, tak nevhodné potraviny jsou takové, které nám nabourávají imunitu a/nebo nás vykolejují z rovnováhy. Naopak potraviny, které vyjdou jako přínosné, nám obvykle imunitu zesilují nebo nás vrací do rovnováhy.

Zapamatujte si, že žádné měření neplatí navždy! Situace v organismu se neustále mění a proto je nutné vše v pravidelných intervalech kontrolovat a revidovat!

Jestliže zjistíme, které potraviny, nápoje nebo chování (atd.) patří mezi narušitele rovnováhy nebo imunity, tak je logické, že se je budeme snažit vyřadit z jídelníčku nebo způsobu jednání a myšlení.

Pokračování textu najdete v knize Kyvadlo a zdraví – učebnice pro každého.

© Radostné zprávy ;-)
Více:
Marihuana má zelenou autor: Pablo Flores zdroj: Wikimedia commons
Marihuana ničí rakovinné buňky, přiznává americký Národní institut pro výzkum rakoviny

Legalizace marihuany možná nastane dříve, než jsme si mysleli. Na stránkách amerického Národního institutu pro výzkum rakoviny (NCI) se objevily...

Zavřít