Dobrá zpráva! Existuje metoda, jak zjistit nejvhodnější stravu, prevenci i léčbu pro každého

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

obalky_kniha_kyvadlo_2vybranaKaždý člověk je jedinečný a proto není překvapivé, že jakékoliv obecné rady a doporučení ohledně zdravého jídelníčku, prevence nebo dokonce léčby jsou úspěšné někdy více, a jindy méně. Navíc je evidentní, že v oblasti zdraví je nejlepším léčitelem člověk sám sobě, za předpokladu, že ví, jak na to.

Právě z toho důvodu známý astrolog a léčitel Pavel Hanzal vypracoval jedinečnou metodu, kterou se může naučit a praktikovat každý, kdo o to má zájem. Tato metoda je určena nejenom pro téma fyzického zdraví, ale také pro oblast duše a vnitřní spokojenosti. Záleží na každém člověku, jakým způsobem bude postupy vypracované Pavlem Hanzalem aplikovat do svého života.

Přesný návod metody najdete v knize Kyvadlo a zdraví – učebnice pro každého, kterou Pavel Hanzal napsal. Je určena opravdu pro každého a provází čtenáře od úplných začátků práce s kyvadlem v oblasti zdraví až po pokročilé postupy. Knihu Kyvadlo a zdraví – učebnice pro každého můžete zakoupit zde nebo u všech dobrých knihkupců. Malou ochutnávku knihy najdete pod tímto odstavcem.

Ukázka z knihy Kyvadlo a zdraví – učebnice pro každého

Pokud hledáme pouze vhodné a nevhodné potraviny, což je jedna z metod, kterou ve své praxi používám, tak můžeme pokračovat v měření s další potravinou nebo nápojem. Jestliže hledáme, která potravina, nápoj nebo cokoliv jiného způsobilo naše oslabení imunity nebo rozvrácení rovnováhy, tak v případě výsledku, že to je pro nás aktuálně nevhodné se můžeme přesunout ke kontrole. Zjistíme, jak konkrétně na nás působí v oblasti rovnováhy a imunity. Obvykle totiž platí, že pokud jsme nemocní, tak nevhodné potraviny jsou takové, které nám nabourávají imunitu a/nebo nás vykolejují z rovnováhy. Naopak potraviny, které vyjdou jako přínosné, nám obvykle imunitu zesilují nebo nás vrací do rovnováhy.

Zapamatujte si, že žádné měření neplatí navždy! Situace v organismu se neustále mění a proto je nutné vše v pravidelných intervalech kontrolovat a revidovat!

Jestliže zjistíme, které potraviny, nápoje nebo chování (atd.) patří mezi narušitele rovnováhy nebo imunity, tak je logické, že se je budeme snažit vyřadit z jídelníčku nebo způsobu jednání a myšlení.

Pokračování textu najdete v knize Kyvadlo a zdraví – učebnice pro každého.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup