Radostné zprávy

Pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí váš život!

DMT: duchovní molekula

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

DMT autor: L. Brown zdroj: Wikimedia commonsChcete se podívat, jak vypadá život na „druhé straně“? Podívejme se společně na nejsilnější známé psychedelikum, látku DMT.

DMT přináší hluboký prožitek, který navždy mění život člověka. Během chvilky mizí veškerý svět tak, jak ho známe. Vědomí je katapultováno do cizích abstraktních dimenzí.

Ve skutečnosti neexistují slova, která mohou popsat, co lze prožít v hyperprostoru po požití DMT. Tato látka se nazývá různými odbnorníky jako „duchovní molekula“. To proto, že se považuje za portál do toho, co nazýváme jako „posmrtný život“, svět stvořený z fraktálů a posvátné geometrie, kde čas a prostor splývají.

Proč je DMT tak výjimečné? Nejúžasnější je, že se DMT nebo-li N,N.dimetyltryptamin přirozeně vyskytuje v lidském těle, stejně jako v těle mnoha jiných živočišných a rostlinných druhů. DMT je produkováno v epifýze, což je žláza v mozku. A je zřejmě produkováno v okamžik blíkosti smrti, během porodu ale i když sníme. Strukturálně připomíná neurotransmiter serotonin, který je zodpovědný za většinu našich myšlenek, pocitů a reakcí.

Mozek je velice citlivý orgán, zvláště citlivý na toxiny a metabolické nerovnováhy. Krev v mozku brání, aby z ní do mozku unikly nežádoucí látky a je tak přirozenou ochrannou bariérou. Živiny jako jsou aminokyseliny a glukóza se ovšem k mozku i tak dostanou. Nicméně před 25ti lety tým japonských vědců zjistil, že krevní bariérou projde s naprostou lehkostí i DMT. Jako kdyby byl mozek „hladový“ po DMT.

Za hlubokým vizuálním zážitkem po požití DMT se ovšem dle lidí děje něco dalšího. Polovina všech účatníků během experimentů v 90. letech popsala kontakt se silnými entitami či bytostmi. Někteří je popisovali jako „pomocníky“, „průvdce“ či „mimozemšťany“. V popisu těchto bytostí lze spatřit několik podobností. A podle toho tyto bytosti čekají na účastníky a snaží se jim toho co nejvíce ukázat během limitovaného času tripu. Bytosti projevují silný smysl pro výměnu informací. Tyto bytosti komunikují mnoha různými způsoby, sdílí informace spojené s biologií, technologií či vědomím.

Dr. Rick Strasmann, který stál za experimenty zkoumající vliv užití DMT, se dostal do rozporu mezi povahou jeho vědecké mysli a mystickými prožitky dobrovolníků: „Byl jsem bezradný a v rozpacích z bizarní povahy výzkumu. Moje strohé a minimalistické reakce na příběhy dobrovolníků jasně odráží moje dilema. Zprvu jsem se snažil vyhnout tvorbě modelů a vysvětlení zvláštních prožitků. Nicméně postupně jsme všichni potřebovali najít v zážitcích hlubší smysl.“

Strassman tak přišel s biologickým vysvětlením, že mozek vytváří prožitek bdělého snu. Účastníci pokusů ovšem odmítli tuto domněnku přijmout. To proto, že biologické vysvětlení snižuje obrovský rozsah a opravdovost prožitků. Postupně bylo nutné biologické vysvětlení opustit a dr. Strassman se rozhodl opustit materialistický přístup. Začal k prožitkům přistupovat, jakoby se jednalo o skutečného návštěvy jiných světů a kontakt s tamními obyvateli.

V současné době existují tři možná vysvětlení zkušeností s DMT:
1. Nejde o žádné bytosti, jedná se o subjektivní extravagantní halucinace mysli.
2. DMT umožňuje vnímání procesů na buněčné či dokonce atomové úrovni napojením na nervové dráhy v mozku.
3. DMT otevírá naše vědomí do vyšších sfér bytí.

Poslední teorii podporuje nejvýznamnější experimentátor s psychedelickýchmi drogami minulého století, Terrence McKenn. McKenn byl oddaný student, který se snažil pochopit psychedelika a jejich vliv na naše vědomí. McKenn je přesvědčený, že látka DMT je portálem do jiné dimenze, kde získáváme přístup k pravé povaze reality, vibračního nemateriálního prostoru milující energie a neomezeného potenciálu. Tato teorie není příliš daleko od toho, co se učí ve starých východních náboženství nebo v šamaských tradicích.

Je třeba zdůraznit, že DMT je aktivní psychedelickou složkou i populárního šamanského rostlinného nápoje ayahuasca. U ní je přitom známo, že léčí nejrozšířenější nemoci, jako jsou deprese, závislosti, rakovina a další.

S tím, co bylo řečeno, se dají shrnout o duchovní molekule DMT následující informace:

– DMT je přirozeně se vyskytující psychedelická látka
– DMT je produkováno v těle a to zejména během klinické smrti, narození dítěte či během snění.
– Jedná se o nejsilnější známou psychedelickou látkou.
– DMT je snadno a efektivně využíván mozkem.
– DMT každému přináší ohromující mystické silnější zážitky, které trvale promění život.
– DMT umožňuje přijít do styku s bytostmi, které se chtějí podělit o své informace.

 

zdroj
foto: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Dmt_idea.jpg

 • zed771

  Pokud skutečně chcete prozkoumávat vyšší světy, nikdy nesmíte používat žádné omamné prostředky. Ty způsobí, že zůstanete na této urovni, jen v jiné realitě.
  Váš mozek je plně uzpůsoben k tomu, aby se spojil s Vaším vyšším vědomím a jakoukoli manipulací jen zabraňujete této schopnosti. Vyšší úrovně Vám dají odpovědi do tohoto světa v míře kteropu správně pochopíte a dokážete tak lépe růst, Váš vývoj se zrychlí.
  Měníte se Vy a tím i svět okolo Vás, ke kráse, harmonii a lásce.
  Nechme tuto úroveň být a pojdmě konečně dál, cesta vede zkrze nás.
  Z.

  • radostnezpravy

   Chápeme, jak to myslíte a souhlasíme. Jen nemáme rádi slovíčko „nikdy“. Přírodní drogy při vhodném využití sloužily a slouží přírodním národům jako nástroj poznání. Všechno lze využít ku prospěchu a vývoji či zneužít.

   • zed771

    To je v pořádku, rád vysvětlím. Tato úroveň můžeme ji říkat úroveň mysli, nebo intelektu má 1200 podúrovní. Využitím rostlin z této úrovně se dostávám do těchto podúrovní, ale stále nynější úrovně. Domorodé národy těmto vrstvám říkají svět duchů. Dále je nutné říci, že mnoho rostlin otvírá brány i do úrovní pod námi „emocionální“ úroveň a je jasné že z těchto končin už pro nás získané informace nebudou tak prospěšné jako z úrovní vyšších. Náš duchovní vývoj, mnohdy nazýván také evolucí vědomí je přizpůsoben k překročení tohoto světa (úrovně intelektu) do úrovní vyšších. To lze nejefektivněji dosáhnout pouze čistou cestou. Slovíčko „nikdy“ platí pro ty, kteří se již nechtějí zdržovat poznáváním poznaného a chtějí jít rychle vpřed. Děkuji za pochopení, Z.

 • IGI

  Myslim,ze DMT moze byt super.Nesuhlasim so znevazovanim biologickeho vysvetlenia.S bohatych skusenosti viem,ze chemia v kombinacii s individualnym vedomim je nedoceneny,extremny,extaticky zazitok,ktory natrvalo obohacuje zivot.Bez potreby nijakych spornych vysvetleni.Nepochopitelne halucinacie som napriek snahe nikdy nemal.Dufam,ze DMT bude aj pre mna prijemnym prekvapenim.

© Radostné zprávy ;-)
Více:
Hudba autor: OpenClips zdroj: Pixabay.com
Léčivá síla zvuku

Na počátku bylo Slovo a to Slovo bylo u Boha a to Slovo bylo Bůh (Jan 1). Hebrejský překlad pro...

Zavřít