Co silní lidé nikdy netolerují

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Relaxace autor: Hans zdroj: Pixabay.comCo dělá člověka silným? Na to asi neexistuje obecná odpověď, protože každý máme odlišnou cestu. Silní lidé jsou obvykle ti, kdo dokáží sami rozhodnout o tom, kdo, co a jak je ovlivní. Takoví lidé jsou velmi inspirativní a každý se může nechat inspirovat tím, co silní lidé nikdy netolerují.

Vzdávání se

Člověk by neměl být posuzován podle toho, jak se chová, když jde vše dobře. Měl by být posuzován podle toho, jak postupuje, když se vše proti němu spikne. To, jak řešíme utrpení, definuje, kdo jsme jako lidé. A vzdát se je nejhorší možností.

Nepodporující partner

Váš partner by měl být vaším největším fanouškem. Není fér, když dáte svému partnerovi vše, co potřebuje a on nepodpoří vaše vlastní zájmy. Je zcela v pořádku očekávat, že osoba, která tvrdí, že vás miluje, bude vaši neochvějnou podporou. Ujistěte se, že svého partnera průběžně informujete, co očekáváte a potřebujete. Život se rychle mění a nikdo není telepat.

Být podhodnocený

Skutečně odolný jedinec nedělá nic kvůli chvále a uznání. Ale vždycky zabolí, když ocenění nepřijde tehdy, kdy by mělo. Po tvrdé práci či snaze dosáhnout cílů je skutečně nepříjemné, když ostatní nedokáží přiznat vaše úsilí a zásluhy.

Neúcta

Ne každý zareaguje, když je mu ublíženo. Silní jedinci se nebojí konfliktu. Chápou, že respekt je jedním z pilířů bránící společnost. Respekt je druh lásky a uznání, který si zaslouží každý.

Citově vzdálení partneři

Silní lidé si uvědomují sílu zranitelnosti. Je pro ně důležité žít v blízkosti osoby, o které musí vědět, kdo ta osoba je. Důvěra ve vztahu je klíčová. V případě, že vztah není bezpečné a pečující místo, takový vztah nemá smysl.

Žárlivost

Žárlivost nemá místo v životě schopných a prosperujících lidí. Je ze své podstaty neuctivá a sebezničující. Brzdí růst člověka, pokud je standardním způsobem jeho myšlení.

Faleš

Neupřímní a falešní lidé nepatří do světa silných lidí. Nejsou totiž motivováni vnitřním růstem a uvědoměním, ale jen vnějšími zájmy.

zdroj


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup