Co se stává starým duším?

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!
Štěstí autor: PublicDomainPictures zdroj: Pixabay.comPokud si připadáte mnohem starší, než je váš aktuální věk, můžete být starou duší, která prožila již mnoho času v předchozích inkarnacích.
Staré duše (jak je poznat najdete zde) představují podle hrubých odhadů 10 % světové populace a přestože jsou relativně vzácné, pomáhají utvářet ze Země lepší místo. Svoji moudrost, za kterou se skrývají zkušenosti z mnoha životů, předávají ostatním. Vnímají svět odlišně a mají mnohdy odlišné zájmy. Přináší do světa nové myšlenky a posouvají ho dopředu.
Pokud jste i vy starou duší, budete se pravděpodobně poznávat v tom, co je pro ně typické.
Hůře si sedí s ostatními
Protože mají starší duše jiné zájmy než většina lidí, hůře si hledají nové přátele. Staré duše jsou tak častěji opuštěné, ale nevadí jim to. Zábava v klubu či baru jim nic neříká, preferují klidná místa.
Mají málo společného se lidmi stejného věku
Již v dětství mají staré duše málo společného s ostatními dětmi. Mají obvykle vztah ke starším lidem. Ve škole si obvykle rozumí s učiteli spíše než se spolužáky.
Touží po znalostech
Staré duše přirozeně stále míří vpřed a nezajímají se o povrchní život. Nezajímá je hromadění majetku, ale hromadění znalostí a zkušeností.
Preferují samotu
Potřebují dostatek prostoru na reflexi a přemýšlení, snaží se hlouběji porozumět sobě i ostatním. Skrze sebepoznání se snaží rozvíjet. Jsou skvělými pozorovateli dění v okolním světě.
Vědí, na čem skutečně záleží
Staré duše vidí z vyšší perspektivy a vědí, že vše má svůj smysl. Zároveň si uvědomují, jak malí jsou v rozměrech vesmíru. Vědí, že mají vše, aby mohli být šťastní a neusilují o věci, které by je táhly dolů.
Dávají přednost přírodě
Umí si užívat radosti z přírody namísto z věcí, které vytvořil člověk. Moderní svět je příliš nezajímá a k přírodě mají o dost blíž. Zajímají se o pěstování, permakulturu a další možnosti, jak být blíže přírodě.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup