Co přináší dřevěná koza do našich životů? 

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Koza autor: PaulAuwehla zdroj: Pixabay.com19. února 2015 začal  čínský nový rok. Ten letošní je ve znamení dřevěné kozy.

Rok kozy je ideální pro nalezení partnera na celý život, píše se ve všech charakteristikách právě nastupujícího času. Ideální dobou k uzavírání sňatků početí i narození dítěte, rokem klidu a harmonie, které vnáší do našich domovů jemnou a nenásilnou cestou.

Z horoskopů sepsaných dávnými mystiky můžeme sejmout zajímavé informace, kterým je dobré naslouchat. Přinášejí totiž zprávy o mnoha pozitivních změnách, které nastanou u mnoha zástupců celého znamení zvěrokruhu. Bude důležité nechat věci plynout svým přirozeným tempem a obrazně řečeno položit se na tyto přicházející vlny s důvěrou v jejich vlastní rytmus i směr.

Tvrdohlavost kozy ovšem také poukazuje na to, že konflikty, které si s sebou neseme pravděpodobně jen tak neskončí. Koza je symbolem zatvrzelosti, ale také neochotou ke kompromisům. Vše má zkrátka svůj daný řád a ten je dobré respektovat. Dřevo, které letošní koza do našich životů přináší, je pak symbolem růstu, rozvoje, vytrvalosti a síly. Symbol stromu má pro nás podtext zakořeněnosti, ale také návratu k tradicím, které dávají našim životům smysl, a úctu k hodnotám jako k pilířům celého lidského snažení.

Rok 2015 bude připraveným osvětlovat cestu spokojeností a pohodou. A to i bez ohledu na rizika, nebezpečí či každodenní starosti. Pohoda a štěstí, kozí dobrá nálada má potenciál ovlivnit  celý nastupující  rok. Čas dřevěné kozy slibuje mnohá překvapení a také příliv zajímavých možností, příležitostí k novým zážitkům. Jako z rohu hojnosti koza sype mnoho tvůrčích nápadů a to zejména v podnikání, či na poli uměleckém. Pro ty, kteří se chtějí pohnout do předu, je rok 2015 jako stvořený!

Ti, kteří budou celý rok tvrdě pracovat, dostanou velké možnosti se rozvíjet a postupovat na vyšší místa. Budeme mít možnost si výrazně polepšit, pokud nabízené šance dokážeme poznat a uchopit. Rok kozy je také rokem mezilidských vztahů, dobou, která je velice nakloněna milostným aktivitám vztahům a seznamování s novými zajímavými lidmi. Je však třeba si také dávat pozor na přílišné lenošení, rozmařilost a nekontrolované “ užívání si „, jelikož koza není zastánkyní utrácení, hazardu  a nepromyšleného riskování.

Rok kozy se jeví rokem, který dává dary. Netušené možnosti se mohou proměnit ve skutečnost, pokud budeme mít oči otevřené a odvahu jít svému štěstí vstříc.

Pamatujme všichni – štěstí přeje připraveným. A taky těm co se nepos*rou 🙂

 

Napsala Helena Pelikánová

28foto: http://pixabay.com/en/goat-animal-face-410279/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup