Co jste nevěděli o smrti (a báli jste se zeptat)

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Světlo v tunelu autor: DasWortgewand zdroj: Pixabay.comSmrt nezní jako radostné téma. Nicméně to je dojem, který vznikl v naší kultuře a společnosti, kdy se téma smrti stalo tabu. O smrti se raději vůbec nemluví a to podporuje mnohé nepříjemné dojmy, které z této „jediné životní jistoty“ máme. Přitom je okamžik odchodu z fyzické reality jedním z nejposvátnějších okamžiků našeho života a měli bychom na něj být připravení. Co nás tedy asi čeká?

První pocity: dokonalé štěstí

Jakmile umřete, jste vytaženi ven z vašeho těla do světelného léčivého prostoru. Světlo odstraňuje veškeré nahromaděné napětí za vaší existenci na úrovni fyzické, psychické a emocionální. Takže během zlomku okamžiku veškeré bolest odchází pryč.

Jste to stále vy

Přestože už nemáte svoje tělo, máte stále pocit, že to jste vy. Ve skutečnosti se cítíte mnohem více při životě než když jste byli živí ve fyzickém světě. Na Zemi působí mnoho vlivů, kvůli kterým nemůžeme být naplno sami sebou.

Světlo má osobnost

Světlo, které můžeme pozorovat v posmrtném životě, představuje moudrost, laskavost, soucit a inteligenci. Toto světlo zviditelňuje božskou přirozenost všech věcí, které je na Zemi normálně neviditelné.

Hřích a trest je pouze lidský koncept

Existuje spousta složitých představ o tom, co by nás mohlo čekat po smrti. Mnozí očekávají tresty za svoje hříchy. Dělání chyb v průběhu života je ovšem přirozenou součástí našeho pozemského vývoje. Pokud bychom měli být dokonalí, vůbec bychom se na Zemi nenarodili.

Život na Zemi není trest

Ano, v životě může přijít bolest, ale ne proto, že bychom udělali něco, kvůli čemu bychom si ji zasloužili. Bolest je součástí lidské zkušenosti, stejně přirozené jako dýchání.

Soudný den

Po smrti není nic, co bychom mohli nazvat jako soudný den. Můžeme vidět náš celý život a možnosti toho, co jsme mohli udělat lépe. Nikdo nás ovšem nesoudí. A přestože vám to nyní nemusí vůbec dávat smysl, po smrti můžete pochopit, jak úžasný život jste měli i přes nejrůznější těžké situace.

Naplno sami sebou

Opuštění fyzického těla značí, že jsme naplno šťastní a spokojení s tím, kdo jsme a jak vypadáme. Naše skutečná podstata není zahalena do hmoty a nic nás neomezuje.

Jiná láska

Nejste milováni na základě toho, co děláte, jak vypadáte, jak slavní jste či kolik peněz vyděláváte. Láska po smrti je opravdu bezpodmínečná. Po životě nás čeká naprostý soucit bez ohledu na to, jak jsme byli milováni za života.

 

zdroj
foto: http://pixabay.com/en/woman-man-naked-innocence-beyond-427320/ 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup