Radostné zprávy

Pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí váš život!

Bývalý šéf Bureg Kingu zakládá vegetariánskou firmu

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Vegetariánská pizza autor: jgojtan zdroj: Pixabay.comBývalý předseda fastfoodu Burger Kingu mění směr. Opouští masitou stravu a zakládá společnost zaměřenou na zdravou vegetariánskou stravu.

Brian Swette je bývalým předsedou Burger Kingu ale i bývalý výkonný ředitel PepsiCo. Nyní opouští oblast nezdravých potravin a zaměřuje svoje síly na udržitelnou vegetariánskou potravu. Založil tak se svojí manželkou společnost Sweet Earth Natural Foods poté, co jejich dcera před několika lety přešla na vegetiánskou stravu.

Swette se nechal svojí dcerou isnpirovat a využít svoje zkušenosti z velkých společností: „Byl jsem na temné straně stravování. Při vědomí, že zdraví je tou nejdůležitější výzvou, které společnost čelí, jsem dostal vnuknutí. Situaci bychom mohli změnit, kdyby existovala vegetaránská firma.

Sweet Earth vytváří bezmasá burrita, ochucený setian, veganskou šunku či vegeburgery. Některé potraviny jsou vegetariánské, jiné veganské. Dopufejme, že se časem produkty dostanou i do naší malé země.

 

zdroj

© Radostné zprávy ;-)
Více:
Zemědělství autor: Broin zdroj: Pixabay.com
Konec pesticidů a GMO? Nový patent přinese revoluci

Lidstvo čelí velké krizi: naše bezprostřední okolí je zamořené pesticidy. Kromě toho, že tyto pesticidy ohrožují živočišnou říši (zejména jsou...

Zavřít