Astrální cestování: otázky a odpovědi

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Astrální tělo autor: Geralt zdroj: Pixabay.comAstrální cestování je mimotělní zkušeností, kdy se naše astrální tělo oddělí od fyzického. Jedná se o techniku hojně užívanou již v dobách starého Egypta.

Astrální dimenze je o několik frekvencí vyšší než naše. Je tvořena naší vědomím, manifestací našich snů, strachů, myšlenek i nadějí. Existují bytosti všech možných druhů, které obydlují tuto planetu a když se naučíte soustředit energii dostatečně dlouho, můžete tuto realitu prožít.

Jaký je to pocit být mimo tělo?

Je to velmi obtížné popsat. Pro všechno, co se vyskytuje mimo hmotný svět, je velice obtížné najít vhodná slova k vysvětlení. Zpočátku můžete pociťovat tlak na hlavě. Po několika sekundách se astrální tělo začíná vyzdvihovat z těla. Je to jako být hypnotizován neznámou silou v doprovodu hlasitého hučení v hlavě, což může znít trochu děsivě.

Ve chvíli, kdy jste mimo tělo, obklopí vás pocit beztíže. Vznášíte se. Nicméně pohyb v astrálním tělem probíhá jinak než u běžného klasického pohybu. Můžete se však naučit, jak se pohybovat.

Co se děje s fyzickým tělem během projekce?

Fyzické tělo je stále naživu a funguje, ale zůstává ve stavu zmražení, dokud je astrální tělo pryč. Astrální a fyzické tělo je během cestování stále propojeno stříbrnou nití.

Někteří se domnívají, že při přetržení stříbrné nitě fyzické tělo umírá. Praktičtí astrální cestovatelé se však shodují, že není možné stříbrnou nit přetrhnout.

Co je astrální svět?

Astrální svět je úrovní existence. Obsahuje naše kolektivní myšlenky. Má svoje vlastní zákonitosti, které je třeba dodržovat, abychom se v této úrovni mohli pohybovat.

Jako lidé sice obýváme primárně fyzickou úroveň, nicméně jsme multidimenzionální bytosti a máme část sebe přítomnou i v dalších úrovních.

Každá úroveň bytí je odlišná. Astrální rovina je považována za rozšíření mysli a za otevřené dveře k vyšším dimenzím.

Koho můžeme v astrálním světě potkat?

Elementály, lidi, zemřelé, přírodní bytosti, umělé astrální entity a další „živé“ bytosti. Elementálové jsou formy do určité míry blízké lidem, která mají podstatu v jednotlivých živlech – voda, oheň, země, vzduch.

Živé lidi poznáte v astrální úrovni právě podle stříbrné niti, která je spojuje s fyzickým tělem. Umělé astrální bytosti umí být velice rafinované, jsou vytvořeny lidskou myslí a mají silnou touhu. Můžete potkat i anděly a další bytosti vysokého vědomí.

Jak dlouho je možné astrálně cestovat?

Tak dlouho, jak dlouho chcete. V závislosti na prožitcích můžete mít někdy pocit, jako byste byli pryč roky. Někteří mají zkušenost prožívající jakoby ve skutečném čase, která trvá nesmírně dlouho a po návratu do těla zjistí, že uteklo pouze pár hodin.

Jaké jsou výhody astrálního cestování?

Zásadní je plné pochopení faktu, že máme duši. Mizí tak strach ze smrti, přichází poznání neznámého světa, pomoc ztraceným duším nalézt jejich cestu ke světlu, hovoření s vyspělými bytostmi, zemřelými, atd.

Jak mohu vědět, že to není jen hodně živý sen?

Pokud by se jednalo sen, byly by zkušenosti v astrálním těle produktem naší podvědomé mysli. Hovořili bychom pak o hodně živém, tzv. lucidním snu. Snový svět je tvořený zcela vaší myslí a může být kompletně kontrolován.

Nicméně při astrálním cestování jste zcela probuzení a vše co potkáte je reálné. V astrálním světě nejsou prvky snů. Je to skutečné živé a interaktivní setkání s dalšími formami vědomí.

Mohu se astrální cestování naučit?

Samozřejmě, ale není to snadné. Někteří lidé se potřebují zbavit zátěží hmotného světa, aby mohli hmotu opustit. Někteří lidé mohou mít potíže se spánkovou paralýou a to je může brzdit v experimentování. Nicméně vlastní zkušenosti stojí za veškeré úsilí.

Je astrální cestování nebezpečné?

Nikoliv fyzicky, ale mentálně a emocionálně může být. Můžete narazit na bytosti, které chtějí uškodit.

Můžete mít potíže s návratem do vašeho těla či pocit, že jste ve světě ztracení. Nicméně neexistuje reálné nebezpečí, pokud začnete astrální svět pomalu a postupně poznávat.

Co během pobytu mimo tělo mohu dělat?

Můžete cíleně navštívit vyšší bytosti. Můžete pomáhat ztraceným duším najít jejich cestu. Potkávat zemřelé. Cestovat v čase. Hovořit se spirituálními průvodci. Cestovat do jiných světů, na jiné planety, poletovat kolem Země. Možností je neskutečně mnoho!

zdroj
foto: https://pixabay.com/en/soul-man-person-smoke-light-sad-623424/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup