5 ZNÁMEK TOHO, ŽE SE VÁS SNAŽÍ KONTAKTOVAT VÁŠ DUCHOVNÍ PRŮVODCE

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

5 ZNÁMEK TOHO, ŽE SE VÁS SNAŽÍ KONTAKTOVAT VÁŠ DUCHOVNÍ PRŮVODCEUž se vám někdy stalo, že jste všude viděli jedno číslo stále dokola? I to může být známkou toho, že se vás snaží kontaktovat váš duchovní průvodce, a dovést vás tak k další velké změně ve vašem životě.

Někteří v těchto neustále se opakujících situacích vidí pouhou náhodu, nicméně jejich význam je mnohem větší. Setkání s duchovním průvodcem může být vše, jen ne náhoda.

Ať už jste si začali všímat vzorců v něčem, co máte rádi, nebo synchronicity, jež vás provází na každém kroku, znamená to, že váš duchovní průvodce je připraven vám pomoci s vaším spirituálním probuzením.

Zde je 5 věcí, které se stávají v případě, že se vás váš duchovní průvodce snaží oslovit.

1. Promlouvá k vám skrze hudbu

Váš duchovní průvodce přesně ví, jaký druh hudby potřebujete v určitých momentech vašeho života. Můžete právě poslouchat buď skladbu, kterou jste velmi dlouho neslyšeli, nebo i píseň, kterou jste doposud vůbec neznali.

Toto je přesně ten případ, kdy se s vámi snaží váš duchovní průvodce spojit a zařídit, abyste se v daném momentě cítili určitým způsobem. Komunikuje s vámi tou nejlepší jemu známou cestou, která představuje jedno z nejhlubších propojení se vším okolo nás – skrze hudbu.

Pozorně poslouchejte text, hledejte opakující se slova či fráze a zažijte probuzení, které vám už tak dlouho chce ukázat.

2. Komunikuje s vámi skrze sny

Možná jste si všimli, že ve snech, které se vám poslední dobou zdají, se opakuje určitý vzorec. Také možná již delší dobu ve svých snech vídáte určitou věc nebo máte jakýsi povědomý pocit, který jste jednou měli, ale od té doby už ne, a tak jste na něj až doposud nepomysleli.

Tímto se k vám snaží váš duchovní průvodce promlouvat skrze vaše sny. Až se vám příště bude zdát jakýkoliv opakující se sen, věnujte mu pozornost, právě toto může být váš další krok k duchovnímu probuzení.

3. Ozývá se skrze pachy

Váš duchovní průvodce ví přesně, jaké pachy spouští milující pocit uvnitř vás. Skoro jako jakási nostalgická vůně, kterou jste dříve milovali, ale od té doby jste ji už necítili. Až do teď.

Tímto se s vámi váš duchovní průvodce snaží spojit skrze pachy, které si spojujete s láskou, smutkem, trápením nebo jakoukoliv jinou emocí.

Pokud si k vám tyto nostalgické vůně nachází cestu každý den, pak i toto může být vaše šance prožít duchovní probuzení.

4. Promlouvá k vám skrze drobné

Pokud se vám někdy stalo, že jste našli hodně drobných na podivných místech, kde byste to nikdy nečekali, pak se může také jednat o způsob, kterým se s vámi váš duchovní průvodce snaží spojit v období, kdy prožíváte depresi, smutek nebo jakékoliv jiné negativní pocity.

Je to jako kdyby se vám duchovní průvodce snažil říct, abyste nevzdávali naději a posouvali se v životě dál i přes to, že věci momentálně nejsou tak, jak byste si je představovali. Tím, že vám váš duchovní průvodce dá drobné, se vám snaží sdělit, abyste viděli v životě i to pozitivní.

5. Spojuje se s vámi skrze text

Váš duchovní průvodce se k vám může dostat různými způsoby, například skrze text, který právě čtete. Pokud například čtete knihu, která vás donutila k pláči nebo smíchu, i takto se s vámi může váš duchovní průvodce spojit, a probudit tak nějaký pocit hluboko uvnitř vás.

I pouhá krátká věta, která vás donutila uronit slzu, může být znakem toho, že se snaží, abyste si uvědomili něco o sobě. Až si příště budete kupovat knihu, nechte k sobě text promluvit, dovolte svému duchovnímu průvodci, aby vás vedl skrze stránky, tak jako spolu nevědomky kráčíte i ve skutečnosti.

Toto všechno indikuje, že se vás váš duchovní průvodce zoufale snaží kontaktovat, a namířit vás tak na tu správnou cestu k vašemu dalšímu velkému duchovnímu probuzení. Pro hlubší spojení se svým průvodcem je důležité, abyste zůstali otevření všem možnostem tohoto světa. Kdo ví? Možná je vašim zvířecím duchovním průvodcem třeba váš mazlíček. Hlavně pamatujte – zůstaňte vesmíru otevření.

zdroj


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup